Антистатичні заходи

- Nov 21, 2020-

Які неправильні практики антистатичних заходів-2


5. Носіть лише антистатичне взуття, а не антистатичний одяг (поширений односторонній антистатичний метод)

Окрім антистатичного взуття, люди повинні носити антистатичні комбінезони, щоб краще контролювати статичну електрику' s. Оскільки одяг також може нести дуже високу статичну електрику, особливо зараз, коли більшість одягу виготовлена ​​з хімічного волокна, вона може генерувати тисячі десятків тисяч вольт статичної електрики.



6. Носіть лише антистатичний одяг, а не антистатичне взуття (поширений односторонній антистатичний метод)

Деякі експерименти показали, що люди носять лише антистатичний робочий одяг, наприклад, не носять антистатичного взуття і не мають хорошої антистатичної підлоги, антистатичний ефект надзвичайно поганий.

7. Антистатичний одяг і взуття носять, але немає антистатичної підлоги та антистатичного ремінця для зап’ястя (неможливо виділити статичну електрику з тієї самої причини, що немає можливості йти, коли машина)

Ми знаємо, що статична електрика людського тіла зазвичай потрапляє в антистатичну підлогу через антистатичне взуття або в землю через наручний ремінець. Якщо немає антистатичної підлоги та антистатичного наручного ремінця, статичну електрику людини важко відводити. Кваліфіковані компанії повинні мати антистатичні підлоги та антистатичні браслети, а ті, хто не має умов, повинні мати антистатичні браслети.


8. Неправильне використання наручного ремінця (помилковий вигляд)

Наручний ремінець легко пошкодити, тому його потрібно перевіряти щодня. Хороший наручний ремінець не буде проводити електрику, оскільки працівник носить його занадто вільно, тому найкращий спосіб - контролювати його в будь-який час за допомогою онлайн-монітора. Однак багато компаній не мають' навіть не мають тестера на зап'ястя. Наручний ремінець використовується більше року, перш ніж він буде зламаний. Це не зможе розрядити статичну електрику.