Зустрітися з нами на Гонконгській ярмарці електроніки (Весняна версія) в Apirl, 2019

- Jan 14, 2019-

Зустрітися з нами на Гонконгській ярмарці електроніки (Spring Edition) в Apirl, 2019!

EXHIBITION INVITATION

Наша компанія буде на Гонконгській ярмарку електроніки (Весняна версія) з 13 по 16 квітня 2019 року, номер стенду: 5C-D19, вітаємо клієнтів з усього світу, щоб обговорити справу!

ESD PRODUCTS FAIR

Гонконгська ярмарок електроніки (Spring Edition), що проводиться Гонконгською Радою з розвитку торгівлі, є найбільшою весняною виставкою електроніки в Азії. Весняна ярмарка електроніки не буде проводитися одночасно з Міжнародною виставкою інформаційних технологій. HKTDC Гонконгська весняна ярмарка електроніки є провідним електронним виставковим заходом у галузі та є чудовою платформою для учасників виставки для підключення до глобального бізнесу. Широкий спектр електронних продуктів, включаючи: носну електроніку, 3D друк, підключення додому, безпілотні технології, аудіовізуальну продукцію, бренд електроніку, захист навколишнього середовища, i-World, упаковка та дизайн, навігаційні системи, інноваційні винаходи, телекомунікаційне обладнання та тестування та послуги сертифікації. Це хороша платформа для рекомендованих продуктів, і ви можете скористатися можливістю обмінюватися новими функціями Windows 10 з промисловістю, такими як Cortana, Face On Log, Continuum і Wireless Display. Хмарні та мобільні рішення будуть майбутніми технологічними тенденціями. Кожен може побачити, що електронні експонати - це всі мобільні пристрої, імпульс розвитку дуже сильний, а функції більш диверсифіковані. Тепер, коли виробничий цикл стає коротшим і коротшим, кожні два-три місяці буде сприяти залученню уваги покупців. Участь у цій виставці може більш безпосередньо зрозуміти розвиток китайської Гонконгу і навіть світових продуктів і конкретних потреб ринку, допомогти поліпшити технічний зміст продукції, налагодити і поліпшити структуру продукції, закласти основу для виробництва високоякісної продукції, а також поліпшити експорт та гарантувати експорт в нормальному напрямку.


Електронна промисловість є великомасштабною експортно-орієнтованою валютно-промисловою індустрією в Гонконзі. Експорт промисловості в основному - це високотехнологічна продукція, особливо телекомунікаційне обладнання, напівпровідники та продукти, пов'язані з комп'ютером. Материковий Китай є головним джерелом і призначенням торгівлі електронними продуктами Гонконгу. Частини складають близько трьох чвертей експорту електронних виробів Гонконгу, і більшість з них реекспортується до Китаю для переробки та виробництва. На готову продукцію припадає близько чверті експорту електронних продуктів Гонконгу, більшість з яких - побутова електроніка, включаючи різні аудіовізуальні засоби, комп'ютерні продукти та телекомунікаційне обладнання. Більшість виробників Гонконгу перенесли свої виробничі потужності на материковий Китай, щоб скоротити витрати. Що стосується офісу Гонконгу, то вони, в основному, відповідають за дослідження і розробки, розробку і розробку продукції, управління, матеріально-технічне забезпечення та маркетинг. Хоча робота офісу Гонконгу пов'язана з виробничою діяльністю в материковому регіоні, більшість статистичних даних класифікується як невиробничі організації. Завдяки постійному попиту на переробку і виробництво в материковому регіоні експорт електронних компонентів Гонконгу до материка залишається стабільним. У той же час експорт електронних продуктів Гонконгу до Сполучених Штатів пройшов добре, а експорт до ЄС продовжував зростати.


1. Електронна виставкова площа: весняна електронна виставкова площа: 3D друк; аудіовізуальні продукти; дитячі електронні вироби; ключові компоненти; продукти цифрової обробки зображень; охорона навколишнього середовища та енергозбереження; електронні аксесуари; електронні компоненти та технології; продукти електронної гри; послуги електронного виробництва; Люблю; продукти електронного здоров'я; побутова техніка; I-світ; автомобільна електроніка та навігаційні системи; автоматизація офісу та обладнання; дизайн упаковки; персональна електроніка; продукти безпеки; телекомунікаційні продукти; послуги з тестування та сертифікації; бізнес-послуги; носима електроніка; бездротові та комунікаційні.

2. Міжнародна інформаційна зона (ІКТ): зона застосування; хмара та мобільний додаток; комп'ютерна периферія; цифровий маркетинг та електронна комерція; електронна логістика та роздрібна технологія; корпоративні рішення та послуги ІТ-аутсорсингу; смартфони та планшети; мережа та центр обробки даних; бізнес-послуги; бездротової технології.


3. Інші: органічний світ, позабіржові форуми для ліків, що не відпускаються за рецептом, асоціації, організації, торгові ЗМІ, постачальники послуг та інформаційні технології.